Nissan Oto Servisi

nissan_brand_logo

Anıl Otomotiv olarak, Nissan marka otomobiller için Nissan Özel Servis olarak bakım, periyodik bakım ve onarım işlemlerini Anıl Oto Servis garantisi ile birlikte hizmetinize sunmaktadır. Nissan markalı Micra, Note, Yeni Juke, Quasqai, X-Trail model aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız güvence altındadır.  Orijinal Nissan Yedek Parçaları, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz. Anıl Oto Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) servisimizde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir. Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla kayıtlarınız firmamızda tutulmaktadır. Böylece, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır. Nissan markalı araçlarınız için yetkin ve profesyonel teknik servis yardımı almak istediğinizde bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

ANIL OTO SERVİS
Acil Gsm: (0537) 426 66 44
Acil Gsm : (0533) 437 58 55

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>